KONST / Litografier / Färglitografi 10177319
*
nr 1017 7319
Färglitografi
2 st, Andreas Lundberg, EA-upplaga, bladets mått: 48x70
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 februari 2016
kl 18:00:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/2 09:18:15
1
Vinnande bud
8/2 11:02:28
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg ea-upplaga färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:37
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:35
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:45
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46
-
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56
-
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42
*
Färglitografi
nr 1017 7319
Färglitografi
2 st, Andreas Lundberg, EA-upplaga, bladets mått: 48x70
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 februari 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/2 09:18:15 | 1 | Vinnande bud |
8/2 11:02:28 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg ea-upplaga färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:37 -
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:35 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:45
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 19:46 -
7064 Färglitografi
Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. Röde orm. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 20:56 -
7293 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
20 maj kl 18:42